Aktualizacja strony internetowej

Od 1 września 2021r obecna wersja strony przestaje być aktualizowana. Pozostaje na serwerze ze względów archiwalnych. W obecnym wyglądzie strona działała od 31.08.2010r. Napisane zostało 1928 artykułów. W galerii znajduje się 1008zdjęć. Średnio rocznie odwiedzało nas ok 52 tysiące unikalnych odwiedzających.

SPOTKANIE POLICJANTA Z PIERWSZAKAMI

Klasa111Dnia 15.09.2021 do klas pierwszych zawitał pan dzielnicowy naszego rejonu asp. Mariusz Nalepa. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo, bezpieczna droga do szkoły oraz ze szkoły, a także zagrożenia, z którymi mogą spotkać się mali uczniowie. Na zakończenie dzieci otrzymały opaski odblaskowe, które zawieszone na nowych plecakach mają dać poczucie bezpieczeństwa. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Uczniowie zadawali pytania, a funkcjonariusz na każde pytanie odpowiadał cierpliwie i z uśmiechem. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo zostaną w naszej pamięci.

Marta Galas

Wycieczka klasy 5b do Tarnowa

Klasa 5b1

8 września klasa 5b wraz z wychowawczynią i P. Dyrektorem wybrała się do Tarnowa aby poznać zabytki i ciekawe miejsca w mieście. Wędrowali szlakiem gen. Józefa Bema oraz po Starym Mieście. Końcowym etapem było mauzoleum w Parku Strzeleckim. Uczniowie poznali historię Tarnowa opowiedzianą w ciekawy sposób przez Pana Dyrektora. Dziękujemy.

Klasa 1a w Parku Linowym

Park Linowy3

Dnia 10.09.2021r klasa 1a wybrała się na wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki "Dudek" w Burzynie. Przed wejściem na tor linowy każde dziecko musiało przejść test sprawdzający opanowanie podstawowych zasad przypinania się oraz oznakowania lin. Na przeszkodach parku wszyscy uczestnicy nauczyli się technik utrzymania równowagi, przełamali barierę lęku wysokości oraz wykazali się wiarą we własne możliwości i umiejętności. Po aktywnie spędzonym czasie, a był czas na zabawy piłkami, chustą animacyjną wspólnie zjedliśmy pieczone kiełbaski, które na świeżym powietrzu bardzo smakowały. Ten piękny, słoneczny dzień na łonie natury dał nam chwilę relaksu i wytchnienia.

Marta Galas

Wycieczka klasy 1b do Rodzinnego Parku Rozrywki w Burzynie.

burzyn1b4W czwartek 9 września klasa 1b udała się na pierwszą wycieczkę klasową do Burzyna, która udała się w 100%. Pogoda, pozytywne nastawienie i dobry humor nie opuszczał nas do końca. W leśnej scenerii czekały na dzieci nie lada atrakcje. Pod okiem certyfikowanych instruktorów odbyły krótkie szkolenie a następnie udały się na trasę parku linowego. Początkowo było trochę strachu, jednak 1b to dzieciaki na medal i każdy dał radę.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>